Daldırma boya sökücü

SOLVETON 43 DALDIRMA BOYA SÖKÜCÜ

Kullanım Alanları: Tüm metal yüzeylerde veya parçalarda; sanayi tipi solvent bazlı boyaların, elektrostatik toz boyanmış metal yüzeylerin, verniklenmiş bütün metal alaşım yüzeylerin üzerindeki boyaların daldırma yöntemiyle tamamen sökülüp temizlenmesinde kullanılır. 

Kullanım Yöntemi: Solveton 43 Boya Sökücü Kimyasalı daldırma yöntemi ile uygulama için uygundur. Üzerindeki boyasını sökmek istediğiniz metal parçaların en boy büyüklüğüne göre uygun daldırma kazanına parçalar; tüm yüzeyleri sıvı ile temas edecek şekilde konulur. Sökülmek istenen boyanın metal yüzeydeki kalınlığına göre 5 veya 30 dakika bekletilir. Silme yöntemi, basınçlı hava yada su püskürtülerek metal yüzey üzerinden boya artıkları uzaklaştırılır.

Kullanım esnasında MS-DS talimatlarına uygun olarak; göz ve cilt ile temasını engelleyici gerekli koruyucu önlemler alınmalıdır. AMBALAJ : Orijinal kilitli kapaklı PE 10 – 30 – 60 kg şeklindedir. Orijinal ambalajında, direkt gün ışığı ve ısıya maruz kalmayacak şekilde, kapalı depo şartlarında bir yıl süre ile stabilizesini korur.