Daldırma Boya sökücü

Daldırma yöntemi ile boya sökücü kullanımı işlem olarak basit ve etkin bir yöntemdir. Daldırma havuzuna boşaltılan boya sökücü solveton 43 içine boyası çıkarılmak istenen parçalar daldırılır. Parçaların boyutuna göre askılama yöntemi ya da metal sepet kullanılabilir. Daha büyük parçalar ise boya sökücünün içine bırakılabilir.

Baya sökücü hemen boyaya nüfus etmeye başlayacaktır. Boya’nın türüne ve kalınlığına göre 5-15 dakika içerisinde parçanın tamamının boyadan arındığını görebilirsiniz. Daldırma yönteminde parçanın ne kadar şekilli veya düz olduğunun önemi yoktur. Parçanın tümünden boya tamamen sökülecektir.

Solveton 43 defalarca kullanılabilir. Boya sökücünün uzun ömürlü olması için daldırma kazanının kapalı kapak ile kullanılmasını tavsiye ederiz. Defalarca kullanılan boya sökücü gerektiğinde süzülerek tekrar kullanılabilir. Solveton bir çok kez kullanımdan sonra değişimi yapılırken daldırma kazanın temizlenmesi solveton’nun etkisini ve ömrünü iyileştirir.

Boya çözücüyü kullanırken içine herhangi bir şey katmanıza gerek yoktur. Solveton 43 kullanıma hazır ambalajda satışa sunulmuştur.

Boya sökme işlemi sırasında, karıştırma, çalkalama veya daldırma çıkartma işlemi yapmaya gerek yoktur. Solveton 43 içine yerleştireceğiniz boyalı parçalar kendiliğinden boyadan temizlenmiş olacaktır.